Home

Jak přidat hudbu do itunes

Nájdite hudbu, ktorú chcete pridať do svojej knižnice. Ak chcete pridať skladbu, klepnite na ikonu . Hudbu, ktorú ste si pridali z katalógu Apple Music alebo kúpili v obchode iTunes Store, si môžete stiahnuť do zariadenia a počúvať offline Návod jak v iTunes ve Windows přidat hudbu a video do IPadu a iPhonu Jak mohu přidat hudbu do iTunes? Vyberte všechny skladby v iTunes pomocí klávesové zkratky Ctrl + A a potom klepněte pravým tlačítkem myši na libovolnou vybranou skladbu a v zobrazeném okně zvolte Get Album Art . Systém začne hledat kryty a poté se okamžitě objeví na nalezených albech

iTunes není složitý program. Ačkoliv je ve své současné podobě už poněkud přebujelý, po základním zorientování může být jako nástroj pro synchronizaci Nahrávání obsahu do iTunes je jednoduché. Stačí hudební soubory přetáhnout na okno aplikace a ona si ho sama zařadí do příslušné kategorie Do iTunes si můžete přidat hudbu, videa a další věci. Pak můžete přidaný obsah uspořádat, sledovat a poslouchat, přidat do mobilních zařízení, sdílet s dalšími uživateli, vypálit na CD nebo s ním provádět další úkony. Obsah můžete přidat několika způsob To vám dává možnost přidat hudbu z iTunes a PC do přehrávače iPod classic, iPod classic 2 a iPod classic 3 okamžitě. Informace, jako je hodnocení, počet přehrání, bude přidán také do iPod classic, který vám umožní rychle najít požadované hudbu. Překvapivě nikdy odstraní předchozí písní na iPod.. Najděte hudbu, kterou chcete přidat do iTunes. Ať již jste stáhli mp3 z internetu nebo jste skryli hudbu v jiných souborech na vašem počítači, budete muset najít složku, ve které je hudba. Prohledejte váš počítač (mimo iTunes) a vyhledejte vaši hudební složku 2.Přidejte hudbu do iTunes. To provedete velmi snadno. Klikněte na volbu Soubor a zvolte Přidat složku do knihovny.... Zde si můžete vybrat třeba 3.Upravte si hudbu k obrazu svému. Pozorně si prohlédněte, jak vypadá vaše hudba v iTunes. Hlavně v záložkách Alba a Interpreti, protože iTunes..

Pridávanie a sťahovanie hudby z Apple Music alebo iTunes

Pokud nezaznamená žádné hity na hudbu, kterou chcete přidat, můžete zahájit proces importu vlastní hudby do iTunes / iCloud ekosystém ukládání a přehrávání. Klikněte na ikonu v pravém horním rohu a v rozbalovací nabídce vyberte možnost Přidat soubor do knihovny Apple iTunes definuje jako nejlepší způsob, jak organizovat a vychutnat si hudbu, kterou již vlastníte, spravovat hudbu s iTunes však často vyžaduje mnoho energie a pozornosti. Ačkoli iTunes vlastní asi 43 milionů uživatelů iPhone aby si vytvořili svou vlastní hudební knihovnu..

Użytkownicy iDevice i Mac muszą często wprowadzać hasło do iTunes, kupując aplikacje i muzykę, aktualizując system operacyjny, przywracając Niektórzy twierdzą, że regularnie zmieniają hasło do iTunes, aby zapobiec włamaniom, a w rezultacie są zdezorientowani z powodu zbyt wielu zmian hasła Pokud se hudba, zakoupená v iTunes, neukáže v aplikaci Hudba, otevřete iTunes Store, klepněte na Více -> Koupené -> Hudba. Dostat hudbu do svého zařízení můžete i za pomoci alternativních cloudových služeb, jejich aplikací a přehrávačů. Pokud například nahrajete MP3 soubor do Dropboxu..

Návod jak v iTunes ve Windows přidat hudbu a video do IPadu

Jak přidat hudbu z počítače do iTunes

Do iTunes můžete z počítače přidávat hudbu v podobě (nejčastěji) MP3 souborů - můžete používat drag&drop nebo v přes File lidé nechtějí používat iTunes a jenom hudbu co si koupili - abyste takto opatřené MP3 dostali mezi vaši hudbu, musíte je nejprve dostat do počítače, poté přidat do iTunes a.. Přesunutí hudby pomocí iTunes není nikterak složité, avšak jsou zde určitá omezení, která nemusí všem uživatelům vyhovovat. A proto je zde ještě jedna možnost, a to stáhnout si hudbu z internetu přímo do telefonu. Klasickým postupem, jako například u Androidu.. Jak si dát hudbu do iPhonu, iPadu, iPodu - CZ How To Put Music Into Your IPod Shuffle for free iPhone SE vs 5S Water Test! (PRODUCT)Red Jak nastavit vlastní vyzvánění pomocí iTunes - AppleTime.cz Jak dát hudbu do iphonu Rozhraní pro poslech hudby je výchozím prostředím iTunes. Naleznete ho pod záložkou Music. Ahoj, mám takový problém s iTuns. Ze začátku jsem si tam dala pár písniček a ty už mám i v iPodu, ale teď už mi nejde do knihovny přidat nic dalšího a vůbec mi nereagují tlačítka v horní liště Může mi.. Jak stáhnout hudbu do iphonu! | Jak si dát hudbu do iPhonu, iPadu, iPodu - CZ - Продолжительность: 5:31 Apple Lover CZ 137 052 просмотра

Ako pridať hudbu do vášho iPhone cez iTunes. Ak chcete prehrať hudbu v zariadení iPhone cez iTunes, potrebujete počítač s nainštalovaným programom iTunes, káblom USB a tiež samotným gadgetom na jablko V iTunes na PC môžete importovať hudbu a videá, ktoré už máte v počítači do svojej knižnice tak, že ich jednoducho potiahnete. Ak chcete do svojho iPhonu, iPadu alebo iPodu pridať médiá z aplikácie Audible Manager, musíte ich najprv naimportovať do.. Pokud se rozhodnete přidat písničku do iTunes s pomocí našeho softwaru, musíte udělat následující: Jděte na stránku flvto.biz a stáhněte si náš software. Jak stahovat hudbu z YouTube do iTunes. Otevřete stránku flvto.biz a stáhněte si náš software. Po stažení otevřete Flvto Downloader a..

V tomto návode sa budem venovať téme ako dostať hudbu z počítača do iPodu bez použitia programu iTunes. Na tento účel budeme potrebovať program Baši, mne robí to iste a neviem si s tym rady Mám Ipod touch 5 a nemienim si kupovať predraženu hudbu cez iTunes a som si myslela že cez toto.. Auch ohne iTunes können Sie Musik auf das iPhone übertragen. Sogar die Wiederherstellung aus Backups ist mit dem CopyTrans Manager möglich. Hinweis: iTunes muss für die Verwendung des CopyTrans Managers geschlossen sein Słuchać iTunes Radio bez ograniczeń, albo korzystać z promocji na aplikacje w App Store? Prezentujemy najprostszą metodę na założenie konta iTunes Store w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli korzystacie z iPhone'a, iPada lub macie Maka, urządzenia te przekierowują Was do polskiej wersji..

Video: Jak nahrát hudbu do iPhonu pomocí iTunes

Jak přidávat položky do iTunes na PC - Podpora Appl

iTunes là một lựa chọn tuyệt vời để sắp xếp, lưu trữ và tải nhạc. Mọi thứ còn tuyệt vời hơn nếu bạn được hưởng các tiện ích mà không tốn phí. Bạn có thể tận dụng một số lựa chọn miễn phí có sẵn trực tiếp trên cửa hàng iTunes và việc dành thêm thời gian tìm hiểu cũng sẽ cho bạn nhiều tập tin nhạc.. Takže pomocou vyššie uvedených krokov, môžete pridať hudbu do iPhone bez iTunes v niekoľkých jednoduchých krokoch. S cieľom pridať skladby na iPhone z PC do iPhone, musíte najprv previesť piesne z počítača do knižnice iTunes a synchronizujte rovnaké z knižnice iTunes do iPhonu

When I connect my iPhone to my computer, iTunes doesn't recognize it, help! Take a deep breath. We've got your back. At this point, with iCloud sync, it is less and less common for people to connect their iPhone or iPad to iTunes. There are, however, still people that use this method as their only.. If you're old school and still prefer to backup your iOS devices through iTunes, it'd be handy to know where those backups are located. Follow along to learn where iTunes stores its backups. Where does iTunes store backups? On a Mac. Open a Finder window. Click on Go > Go To Folder

Jak přidat hudbu do iPodu classic od PC a iTunes

iTunes é um reprodutor de áudio (e vídeo, a partir da versão 4.8, chamado de media player), desenvolvido pela Apple, para reproduzir e organizar música digital, arquivos de vídeo e para a compra de arquivos de mídia digital no formato gestão de gestor de direitos digitais FairPlay Uma peculiaridade do iTunes é o seu player em miniatura flutuante para a Área de trabalho. Assim, você pode controlar a reprodução das suas canções A função AirPlay do iTunes permite que você ouça suas canções em qualquer um dos cômodos da casa. E o melhor: sem a necessidade de cabos.. Nếu dùng cách gỡ ứng dụng, phần mềm thông thường trên Windows thì khi cài lại iTunes vẫn còn các tập tin và vẫn gây ra lỗi, vì vậy bạn nên dùng cách Vậy là hoàn tất, chúc các bạn thực hiện gỡ sạch iTunes ra khỏi máy tính thành công. Xem thêm: >>> Download iTunes bản mới nhất, công cụ quản lý.. Here's a sadly common story. You plug your iPhone into your computer, but nothing happens: no icon appears, there's no response of any kind. How do you get iTunes to recognise the device? Apple uses iTunes (or Finder, on Macs that have upgraded to macOS Catalina).. Free. Windows. O iTunes é o player de áudio da Apple que serve, também, para a sincronização dos dados do iPhone, iPad e iPod. Como os leitores multimídia tradicionais - VLC, Windows Media Player e GOM player, o iTunes suporta muitos formatos de áudio e vídeo: CD de áudio, AAC, MP3..

Jak přidat složku hudby do iTunes - wikiHo

 1. 2. Click iTunes > Check for updates.... When the updating is done, click iTunes > Preferences. 3. Click General and then choose iCloud Music Library (Your Apple Music account) and Add songs to My Music when you add them to your playlist like in the sample image below
 2. Po pobraniu i zainstalowaniu iTunes, włączamy program i naszym oczom ukazuje się strona główna. Jest kilka sposobów na wgrywanie piosenek, pokaże wam Gdy wybraliśmy już piosenkę, lub folder z utworami, kóre chcieliśmy umieścić na sprzęcie z nadgryzionym jabłkiem, naciskamy w iTunes ikonkę..
 3. I have the same problem, and found something that worked. I skipped around 30 songs, listen to 3 on the same station (as I am writing this post) and no ads. Devices iPhone 5s - No commercials there 2 PCs: one with Windows 7 (64-bit) and the other Windows 8.1 (64-bit); Problem: I have iTunes Match..
 4. The upgrade from iTunes 11 to iTunes 12 was controversial. Users began complaining almost immediately about the changes. Because downgrading iTunes is so complex and has so many dependencies, this article can't account for every scenario on every user's..
 5. Upřímně řečeno že iTunes je jedním z nejlepších nástroje dát hudbu na vašem iPhone a spravovat vaše písničky. Však jeho Achillova pata je, že to vyžaduje, abyste spárovat váš počítač s iPhone, což znamená, že budete muset synchronizovat váš iPhone s spárovaný..
 6. iTunes, iTunes hỗ trợ tải và sắp xếp nhạc, video trên iPhone/iPad từ máy tính vô cùng thuận tiện. Khám phá ngay iTunes 12.10.4 mới nhất với không gian giải trí vô
 7. Hiện tượng iPhone khi restore bị treo táo, treo cáp đĩa kết nối iTunes là chuyện không quá xa lạ với người sử dụng. Đơn thuần nó cũng hiện thông báo lỗi cho người dùng có thể dựa vào đó để xác định được nguyên nhân chính và có cách khắc phục phù hợp.Nhưng dễ hơn bạn chỉ cần thực hiện đúng..

众所周知iTunes是一个很好的发现音乐、储存音乐、和下载音乐的渠道,美中不足的是它需要付费。 不论免费与否,只要你想要上传和下载内容,你就必须要有一个iTunes的账户,以便浏览它的商店并从中选择音乐作品。 记住要将你的付款信息和其他必要数据加载到主页中 Need to know how to use iTunes store? Got questions about burning playlists in iTunes? Learn about these topics and more with these iTunes articles. ITunes is a complex and powerful media tool, which means there's a lot to know about it. Learn the ins and outs of using iTunes and the iTunes.. Tải bài hát vào thư viện iTunes sau đó copy sang iPhone, iPad là cách nhiều người dùng lựa chọn. Tuy nhiên khi đã có quá nhiều bài hát, bạn nên xóa Hướng dẫn xóa iTunes, gỡ iTunes hoàn toàn trên máy tính giúp người dùng khắc phục lỗi khi cài đặt lại iTunes do trước đó phần mềm này chưa được.. Download Apple iTunes for Windows. iTunes is a free application for Mac and PC. It plays all your digital music and video. It syncs content to your iPod, iPhone, and Apple TV

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes - Stahnu

Kaufen Sie ganz einfach und bequem Guthaben für App Store & iTunes in der PostFinance App, im E-Finance oder am Postomat. Ein Code. Millionen Möglichkeiten. Verwenden Sie Guthaben-Codes für App Store & iTunes, um Apps, Spiele, Musik und Filme zu laden iTunes won't trnasfer music to iPhone X/XR/Xs/8/7/6s/6, iPad or iPod? Take it easy. Here are 7 solutions to fix iTunes not syncing songs and help you smoothly transfer songs from iTunes or your computer to iOS 12/11/10 iPhone, iPad and iPod iTunes movies and reviews, iTunes release dates for new and upcoming iTunes releases, in-depth iTunes reviews with screenshots and much more. Welcome to the iTunes movies section of Blu-ray.com. We recommend that you check out the iTunes deals page Recover from devices/iTunes backup/iCloud backup, or via smart recovery. Recover WhatsApp, Viber, WeChat, Kik, Line, photos, messages, contacts, notes, etc selectively. Recover data easily with only 3 steps, no tech knowledge required How does iTunes keep track of its music library? Why can't I add music to my iTunes library? Obviously it does. U r downloading of the internet. iTunes was also on the web before it became an iPhone application

Последние твиты от iTunes (@iTunes). Access your iTunes library, and get hit movies and TV shows in the Apple TV app. For updates on the Apple TV app and Apple TV+, follow @AppleTV. Cupertino, CA iTunes (/ˈaɪtjuːnz/) is a media player, media library, Internet radio broadcaster, mobile device management utility, and the client app for iTunes Store, developed by Apple Inc. It is used to purchase, play, download, and organize digital multimedia.. Với các tín đồ của iPhone/iPad thì việc phần mềm iTunes hỗ trợ ngôn ngữ tiếng Việt là một điều không thể tuyệt vời hơn. Bước 1: Mở phần mềm iTunes, nhấn vào nút Menu (hình vuông 2 màu) góc trên cùng bên trái chọn Preferences Bước 2: Trong tab General , bạn nhấn vào khung bên phải phần.. Przenieś swoje Pobrania do iTunes. Możesz przenieść wideo i dźwięk (muzykę) do iTunes za pomocą jednego kliknięcia. Możesz to zrobić tylko jeśli pobierasz w Przenieś pliki do iTunes bezpośrednio z linii pobierania filmów: Kliknij na Eksportuj do iTunes a pobieranie zostanie przeniesione do iTunes For some unknown reason iTunes, on my MacBook, keeps turning itself on. I keep turning it off or quitting it, but iTunes turns itself on again interrupting what ever Im looking at on the internet, mostly youtube. I've tried to delete it but I keep getting a message that iTunes can't be delete because it..

Jak nahrát hudbu do iPhonu? Potřebujete iTunes AppleKing

Vậy làm sao chuyển thư mục backup của iTunes? Mỗi khi bạn cắm một thiết bị vào máy tính vào sao lưu qua iTunes, toàn bộ dữ liệu thiết bị sẽ Tuy nhiên, trong phiên bản iTunes trên Microsoft Store, thư mục backup của iTunes đã được đổi đi. Giờ đây thư mục mặc định sao lưu l Pridajte hudbu do iTunes. To urobíte veľmi ľahko. Kliknite na voľbu Súbor a zvoľte Pridať priečinok do knižnice.... Tu si môžete vybrať napríklad jeden album Upravte si hudbu podľa seba. Pozorne si prezrite, ako vyzerá vaša hudba v iTunes. Hlavne v záložkách Albumy a Umelci, pretože iTunes sa..

竟然不能自定义铃声!,这会导致一些问题,比如别人的电话铃一响,你会咯噔一下!或者说,你90后的非主流个性无法得到彰显。虽然平时基本没人打电话给我,但我还是不忍谷歌了一下,找到了这个感觉还比较方便的给手机添加铃声的方法。 限制: 在Mac上使用iTunes (12.7以上)操作,所以你应该要有.. Últimas notícias envolvendo iTunes foram reunidas aqui. O TecMundo pode ser sua fonte de informações sobre iTunes e outros assuntos relacionados Thay vào đó chúng ta sẽ phải thực hiện đồng bộ ảnh qua iTunes cũng gần giống như thao tác chép nhạc vào iPhone vậy

Video: Poradna: Víte, jak nahrát hudbu do iPhone? Povíme vám t

I just purchased a used iPod Classic, 120 GB from a friend of mine. I plugged it into iTunes and it is not recognizing the device. I need help with this! When I get it recognized it, with your help, will I be able to move my iTunes library on my new device Baixe grátis iTunes para gerenciar o conteúdo de seu iPod ou iPhone. Se você usa algum dos dispositivos móveis da Apple, vai precisar iTunes é o programa que permite reproduzir e organizar músicas e vídeos em seu PC. Baixe grátis iTunes para gerenciar o conteúdo de seu iPod ou iPhone A Apple anunciou o fim do iTunes durante a WWDC 2019, conferência para desenvolvedores da empresa que ocorreu na Califórnia mês passado. O serviço, que existia desde 2001, será desmembrado em três aplicativos já existentes: Apple Music, Apple Podcasts e Apple TV

Jak ripovat hudbu z YouTube do iTunes

Całkowite odinstalowanie iTunes. - napisał w iPod, iTunes, iTunes Store, Apple Music: Wiem, ze takie tematy juz były. Uzywałam programu itunes przez około 2lata tylko dla ipoda. Niedawno nabyłam iphona i po podłaczeniu wyskakiwał komunikat, ze wymagana jest najnowsza wersja Before you can buy songs on Apple iTunes, though, you have to set up an account with Apple (assuming that you haven't already done so) or use an existing In the Source List, click iTunes Store. In the sign-in window, click Create New Account and fill in the requested credit card and other info iTunes powinien podać wiadomość informującą o tym, że iPhone został wykryty Tryb odzyskiwania. Jak rozwiązać problemy z iPhone'ami w iTunes: Podłączenie do programu iTunes nie rozwiązuje problemu. Usunięcie zablokowanego telefonu iPhone nie zawsze jest takie proste, jak zostało to.. iTunes 12.8 for macOS and iTunes 12.9 for Windows will be the last available iTunes downloads on ipsw.me and on the IPSW Downloads API. For a manually updated list of iTunes versions and downloads (which is far more comprehensive than ipsw.me) please visit the iTunes page on..

Importovanie médií z počítača do iTunes na - Apple Suppor

前段时间更新了iTunes12.7(mac),appStore被阉割了,不过apple官方提供了V1. 前段时间更新了iTunes12.7(mac), appStore被阉割了,不过apple官方提供了V12.6.3 版本的iTunes可以下载ipa安装包 The death of iTunes should leave your library intact, but it's a better time than ever for a backup. Here's how to do it. The iTunes Music Store will also live on inside the Music app, giving you the option to purchase your music instead of subscribing to a streaming service As you say, the standard way to rebuild an iTunes library has always been to load the iTunes Library.xml file, and iTunes would rebuild its database However, since iTunes 12.2, the XML file is no longer created by default. This XML file was essentially designed so third-party apps could access.. iTunes backups are one of the great mysteries of owning an iOS device — and since they end up taking up a lot of storage space it is quite important to know where to find them. In this tutorial, we show how you can find these elusive files. Once you know where the files are located, you can move them..

Importovanie skladieb z internetu do iTunes - Apple Suppor

Nếu muốn chép hình hay nhạc vào iPhone phải dùng phần mềm iTunes. Nhưng với mẹo nhỏ sau đây có thể tải ảnh từ máy tính vào iPhone không cần thông qua iTunes. Thông thường nếu muốn chép hình hay nhạc vào iPhone phải dùng đến phần mềm iTunes và cần đến cáp kết nối iTunes 12.7 wraca do swoich korzeni aby skupić się na muzyce, filmach i ogólnie rzeczach audiowizualnych. Nie ma możliwości instalowania aplikacji na telefonie z poziomu iTunes na komputerze. Nie ma co płakać, bo i tak mało osób z tego korzystało

Stažení hudby do offline režimu je velmi jednoduché a spousta z vás na tuto vychytávku už jistě přišla. Přesto se však jedná o užitečnou funkci, kterou se vyplatí připomínat. Tento návod navíc popisuje, jak hudbu do offline režimu stahovat u nového iOS 10, kde je tato vychytávka ještě jednodušší iTunes' legacy as one of the most popular and successful programs out there truly speaks for itself. This free application for Mac and PC plays all of your digital music and video, but it also does so much more. This full-featured mp3 player/organiser was originally made by Apple and is now available for.. Songs und Alben könne vom Computer mit iTunes auf das iPhone übertragen werden. Es besteht die Möglichkeit, Musik manuell auf das iPhone zu laden oder Öffnen Sie iTunes auf Ihrem Computer und schließen Sie Ihr iPhone per USB-Kabel an. Klicken Sie oben in der Menüleiste auf das iPhone-Symbol Open iTunes then click Account on the menu bar and select View My Account. Type in your Apple ID and password when the dialog box appears. All iTunes purchases and app store purchase are combined and listed. Click Done to close it. App Store purchases displayed on the Apple Music app..

O iTunes nem sempre é das aplicações mais apreciada pelos utilizadores. A sua presença é, na maioria dos casos, obrigatória para o acesso Há já bastante tempo que esta falha do iTunes está a ser reportada nos fóruns da Apple, mas apenas agora veio a público e de forma mais intensa, com os.. listen to free mixtapes and download free mixtapes, hip hop music, videos, underground.. Po muzyce w iTunes Store pojawiły się wreszcie filmy. Jak na razie opcja nie jest dostępna z górnej belki w odtwarzaczu iTunes, więc oficjalne wdrożenie może potrwać jeszcze kilka godzin lub dni. Bogata oferta sklepu umożliwia wypożyczanie lub zakup filmów Se você usa o iTunes, provavelmente já se deparou com muitos dos problemas acima. Aqui neste artigo, iremos lhe ensinar o que fazer caso você A senha de login do iTunes, que é a senha de seu ID Apple, geralmente é criada com seu e-mail e é usada para acessar qualquer serviço da Apple.. K-Pop lovers, segurem o coração porque o sucesso do BTS está enorme! Os boys conseguiram alcançar o topo da parada internacional do iTunes com o álbum Face Yourself, em 27 países

 • Korkova podlaha keramicka vrstva.
 • Hemofilus influenzae antibiotika.
 • Jak odstranit osobu z messengeru.
 • How to bluetooth windows 7.
 • Obsah kruhu.
 • Život s démonem.
 • Jak nastavit streamlabs obs.
 • Jak připravit mleté hovězí maso.
 • Stojací lampa industriální.
 • Náhradní ponorný mixer /noha, nástavec/ k sencor shb 436.
 • Jak bojovat proti stridave peci.
 • Reprodukční grafik pro média.
 • Mr olympia cutler.
 • Brazilský keratin recenze.
 • Jak si natocit vlasy bez natacek.
 • Low carb pečivo z ricotty.
 • Pulse fitness praha horní počernice.
 • Eurolines bewertung.
 • Jak vyrobit fluffy sliz bez lepidla.
 • Počasí v new yorku v listopadu.
 • Jak izolovat kamenné zdivo.
 • Hygiena historie.
 • Vga port cz.
 • Odstředivé čerpadlo.
 • Jak vybrat smoothie maker.
 • Jak znehybnit psa.
 • Jahodova raw zmrzlina.
 • První den v new yorku.
 • Syntéza aldosteronu.
 • České dechovky.
 • Jeep compass 2.2 crd.
 • Jak zastřihávat papriky.
 • Michelangelo baroko.
 • Bmw f30 320d.
 • Mclaren f1 interior.
 • Jak sblížit kočku se psem.
 • Vykloubení prstu na ruce.
 • Jak fotit mobilem 2.
 • Jak odvzdušnit radiátor bez ventilu.
 • Faryngitida angina.
 • Procenta trojčlenka.